Koninklijke Fotoclub Merksem vzw

Contactadres
Secretariaat:
Maria Huyben,
Terlindenhofstraat 165,
2170 Merksem.
Tel: 03 / 646 44 42.
Tel (int.): + 32 3 646 44 42.

Bankrek.nr. 001-5370783-66
IBAN: BE07 0015 3707 8366
BIC : GEBABEBB
Ondernemingsnummer: 0892.103.951
                   
CVB Aansluitingsnummer 3007
e-mail (centrale mailbox) maria.huyben@skynet.be
e-mail (yahoo groep, alleen voor aangesloten leden) Klik hier om te mailen (alleen leden!)

Procedure om jezelf aan te melden aan de mail-groep van de fotoclub: klik op de onderstaande link en volg de instructies (let op, dit is alleen voor leden!): Klik hier
Bestuursleden en andere verantwoordelijken Paul D'Aubioul, voorzitter - AFIAP
Monica Van Tendeloo, schatbewaarder/penningmeester
Jos Van Den Broeck, René Boye, materiaalmeester, vertegenwoordiger AVF
Maria Huyben, afgevaardigde Cultuurraad
Vergaderlokaal
CC Bouckenborgh, Bredabaan 555, 2170 Merksem

Routebeschrijving: de onderstaande link brengt je naar een satellietfoto met stratenplan op de site van google.maps. De groene pijl geeft de ingang van het park Bouckenborgh aan. Google.maps laat je toe in- en uit te zoomen. Op zeer eenvoudige wijze kan je je route hiernaar plannen.
Klik hier: Clubadres KFM

http://www.statief-expert.nl/alle-statieven
Links met andere clubs, verenigingen, instellingen, ... Uw vereniging kan ook een vermelding (hyperlink) krijgen op deze webpagina; het volstaat dat u ons een mail stuurt (adres zie hierboven) en dat u de site van onze club (http://www.kfmfoto.be/) ook op uw site vermeldt.
Facebook van Frank Kloek https://www.facebook.com/FKphotography-Belgium-1395941104060719/?fref=ts
Facebook van Paul d'Aubioul https://www.facebook.com/paul.daubioul
Website van Paul d'Aubioul http://www.milestone.be
Site van Guido Ceuppens http://www.guidoceuppens.be/
Site van de Fotoclub Maasstad (Rotterdam) http://www.fotoclubdemaasstad.nl/
De site van de Fotogroep Breda http://www.fotogroepbreda.nl
KBC-Artclub http://www.kbcartclub.be
Centrum Voor Beeldexpressie http://www.beeldexpressie.be
Antwerpse Verbroedering Fotoclubs http://www.avf.be
Belgische Federatie van Fotografen /
Fédération Belge des Photographes
http://www.fbp-bff.org
Onze collega's uit Herentals http://www.fotoclubherentals.be
Fotoclub Kon. BECO Licht en Schaduw uit Hemiksem http://www.beco-licht-en-schaduw.be
Fotoclub Crea Wommelgem http://www.fotocrea.be/
Onafhankelijke webgazet voor Merksem (Sjefke) http://www.merksem.net/handelaren/cinema.shtml#fotoclubs
Belgiumdigital.com http://www.belgiumdigital.com/
Fotografie nieuwsgroep be.rec.photography http://users.pandora.be/be.rec.photography/
Foto - & Diaclub FODIFI - Wondelgem v.z.w. http://www.fodifi.be/
Fotoclub DIAFO-Koningshooikt http://www.diafo.net/
Fotoclub SMILE Mechelen http://www.studiosmile.be/
Fotogroep REVAF Lier http://www.groeprevaf.be/
Koninklijke Fotokring Imago Hamme http://www.imago-hamme.be/
Koninklijke Agfa-Gevaert fotoclub Mortsel http://www.agfagevaertfotoclub.be/
Fotoclub Zwaantjes (Antwerpen/Hoboken) http://users.telenet.be/fotoclub.zwaantjes/
Cineklub Rumst http://www.cineklubrumst.be/
Foto- en Diaclub STUDIO 1 (Brugge) http://www.studio1brugge.be
Photo Club Cominois (Komen) http://www.phoccom.be
Fotoclub Dika (Kapellen) http://www.dikafotografie.be/
Focus (Vriendenkring voor Natuur- en Landschapsfotografie) http://www.focusfoto.tk/
Anthony Fotoclub Herentals http://www.anthonyfotoclub.be/
Samenwerkende Fotokringen NoorderKempen http://www.sfnk.be/
Henk Backer Fotografie http://henkbacker.info/index.html
FIAP http://www.fiap.net/
Statieven http://www.statief-expert.nl/alle-statieven